Sire Denathrius

Sire Denathrius

Sire Denathrius má tři fáze. V první fázi se raid snaží snížit stacky Burden of Sin aby přežil March of The Penitent. Ve druhé fázi se do boje přidá meč Renornia a spousta addek. Ve třetí fázi se raid snaží porazit bosse dřív než bude celá místnost zakrytá Desolation jezírkama.

Sire Denathrius - první fáze 100% - 70%

Inevitable

Tato pasivka teleportuje bosse na tanka pokaždé když je daleko.

Feeding Time

Boss občas označí dva náhodné hráče a po chvilce udělí střední poškození do 4 yardů a oživí si 150% uděleného poškození.

Command: Ravage

Jakmile boss bude mít 100% energie tak vykouzlí Command: Ravage. Oblast kolem bosse přibližně 1/3 místnosti pak bude pokryta Desolation jezírkem. Toto jezírko uděluje každému kdo v nich stojí vysoké poškození a snižuje léčení o 100%. Hráči musí bosse dostat na 70% před třetím Commadn:Ravage než bude celá místnost zakryta Desolation.

Burden of Sin

Na začátku boje celý raid dostane 4 stacky Burden of Sin. Tento debuff zůstane až do druhé fáze a uděluje malé poškození. 

blood price

Během první fáze boss třikrát vykouzlí Blood Price který zastunuje celý raid na 3,5 vteřiny. Každý hráč pak dostane malé poškození a je od bosse odhozen pryč. Hráči se musí postavit tak aby je to neodkoplo do Desolation. Je dobré aby hráči měli rozdílný počet stacků Burden of Sin a na to je abilita Cleansing Pain.

Cleansing Pain

Šestkrát během první fáze boss vykouzlí Cleansing Pain na tanka. Hodí před sebe velké AOE za střední poškození. Každý kdo v tom bude stát tak ztratí jeden stack Burden of Sin a objeví se u něj addka Echo of Sin. Kdyby to trefilo někoho kdo nebude mít debuff Burden of Sin tak umře. Echo of Sin se nebudou hýbat a budou kouzlit Painful Memories na celý raid za malé poškození. Před vykouzlením Cleansing Pain by měla půlka raidu se stacknout co nejblíž u bosse aby addky byly na hromadě a líp se zabíjeli.

March of The penitent mezifáze 70% – 70%

Na 70% se boss teleportuje doprostřed místnosti, odstraní všechny Desolation jezírka a začne k sobě hráče přitahovat ve stunu. Po chvilce odkopne hráče na kraj místnosti a začne kouzlit March of The Penitent na 15 vteřin. Hráči budou mít zpomalený pohyb o 20% za každý stack Burden of Sins a nebudou moct používat žádná kouzla. Když se hráč přiblíží k bossovy na 16 yardů tak všechny stacky Burden of Sin zmizí. Pokud se někdo nestihne na 16 yardů přiblížit než boss dokončí kouzlení tak umře po dopadu do druhé místnosti kde se bude odehrávat další fáze.

Sire Denathrius - druhá fáze 70% - 40%

Remornia

Na začátku druhé fáze bude aktivní addka Remornia. Tento meč má spousta životů které má sdílené s bossem takže veškeré poškození co se udělí do Remornia dostane i boss. Tank by měl držet Remornia u bosse co nejvíc aby dostávaly co největší poškození.

Carnage

Všechny útoky a ability od Remornia aplikují Carnage krvácení které uděluje malé poškození a stackuje se.

Impale

Občas Remornia označí několik hráčů a po chvilce začne postupně chargovat. Každý kdo bude stát v cestě dostane krvácení Carnage. Raid by měl být stacknutý blízko u sebe aby označení hráči měli víc prostoru na to se uhnout aby nebyl trefen nikdo další.

Massacre

Jakmile Denathrius bude mít 100% energie tak vykouzlí Command: Massacre. Remornia zmizí a objeví se několik velkých mečů které označí velkou čárou cestu kudy poletí. Koho trefí tak dostane velké poškození. Jakmile útok skončí Remornia se objeví tam odkud zmizela.

Crimson Cabalist

Tyto addky se budou objevovat ve vlnách po čtyrech. Dvě zůstanou na hlavní platformě a dvě odskočí na vedlejší. Nemusí se tankovat ale každá addka kouzlí Crimson Chorus který uděluje malé poškození celému raidu. Tyto addky se musí co nejrychleji zabít.

Wrecking Pain

Každých 20 vteřin Denathrius vykouzlí Wrecking Pain na tanka. Wrecking Pain uděluje velké poškození před sebe a 30% zvýšení poškození které hráči a Crimson Cabalist budou dostávat. Tank by měl bosse postavit tak aby Wrecking Pain trefil Crimson Cabalist na hlavní platformě ale ne hráče.

Hand of Destruction

Každých 40 vteřin boss přitáhne všechny hráče k sobě a na této pozici udělá svého dvojníka. Po 6 vteřinách dvojník vybouchne za smrtelné poškození které se snižuje se vzdáleností. Tank by měl bosse dovést na kraj místnosti kde je zrcadlo do kterého když se vstoupí tak hráče teleportuje na druhý konec místnosti. Tímto způsobem se dá od dvojníka rychle teleportovat pryč.

Na 40 % začíná třetí fáze a každý Crimson Cabalist který bude naživu začne kouzlit Dusk Elegy kterým snižuje léčení o 10%. Do třetí fáze je lepší jít když žádný Crimson Cabalist není naživu a nebo je co nejrychleji zabít.

Sire Denathrius - třetí fáze - 40% - 0%

Indignation

Jakmile boss bude mít 40% života tak aktivuje Indignation který udělá velký kruh Anima energie kolem hlavní platformy.Každý kdo v tom bude stát dostane vysoké poškození dokud z toho neodejde.

Remornia

Remornia zmizí a bude ji držet boss, tím si sníží rychlost útoku o 25% ale zvýší poškození o 50%. Také každým útokem bude na tanka dávat Scorn který uděluje poškození a stackuje se. Tanci by si měli po několika stacích bosse střídat.

Shattering Pain

Boss by měl být tankován na kraji kruhu Anima energie. Jakmile vykouzlí Shattering Pain raid se musí stacknout tak aby ho následné odkopnutí neshodilo z platformy. Shattering Pain dá tři rychlé útoky do tanka a pak odhodí celý raid.

Hand of Destruction

Tato abilita funguje úplně stejně jako v předešlé fázi ale nejsou k dispozici zrcadla takže celý raid se musí snažit dostat od dvojníka co nejdál.

Fatal Finesse
Boss občas označí několik hráčů Fatal Finesse a po 5 vteřinách udělí střední poškození do 9 yardů a dotku na 10 vteřin která dává malé poškození.
 
Sinister reflection

Po dosažení 100% energie boss přivolá doprostřed místnosti Sinister Reflection. Tato addka bude kouzlit Massacre a nebo Ravage. Massacre je že přivolá několik mečů kterým je třeba se vyhýbat. Ravage zase na část místnosti dá Desolation jezírko ve kterém se nesmí stát.

Heroic

Burden of Sin

Na začátku boje hráči dostanou 5 stacků Burden of Sin místo 4.

Night Hunter

Night Hunter se bude kouzlit místo Feeding Time. Několik hráčů bude mít addku indikováno červenou čárou která po vypršení debuffu chargne na hráče a udělí střední poškození všem co stáli v cestě a označeným hráčům v dosahu 4 yardů udělí smrtelné poškození které je redukováno o počet hráčů kteří stali v cestě. Boss bude vyléčen o 150% uděleného poškození. 

Rancor

Pokaždé když Remornia trefí hráče s Impale a nebo Massacre tak se na jeho pozici vytvoří Rancor na 1 minutu. Kdo v tom bude stát bude dostávat o 50% větší poškození.

Crescendo

Když Crimson Cabalist umře tak na pozici několika hráčů vystřelí Crescendo. Pokud tam hráč zůstane stát dostane střední poškození a bude odkopnut. Hráči si musí dávat pozor aby v tom nestáli protože by je to mohlo odkopnout mimo platformu.

smoldering ire

Kdzž Fatal Finesse vyprší tak se na té pozici objeví Smoldering Ire orb. Po 10 vteřinách orb vybouchne a udělí vysoké poškození raidu. Pokud někdo v orbu bude stát tak bude dostávat malé poškození a orb zmenšovat. Čím bude orb menší tím menší poškození po výbuchu udělí.

Mythic

Burden of Sin

Na začátku boje hráči dostanou 6 stacků Burden of Sin. Aby hráči dostali stacky pod 3 tak se to musí dělat přes další abilitu Collective Trauma.

Collective Trauma

Hráči zasažení Cleansing Pain udělí poškození spojencům do 2 yardů. Takto zasažení hráči ztratí další stack Burden of Sin ale objeví se další Echo of Sin addka. Raid musí vybalancovat jak kdo bude ztrácet stacky.

Spiteful

Echo of Sin addky zmizí po 14 vteřinách a vrátí stacky Burden of Sin hráčům ze kterých se objevily. Je důležité addky co nejrychleji zabít aby se stacky nevracely.

Mythic – druhá fáze
The Nightcloak

Na začátku druhé fáze Boss přivolá několik addek. Pokaždé když addka umře vykouzlí Crescendo.

Nathrian Hymns

Všechny 4 addky mají 50 yardů auru která se stackuje pokud je od stejné addky.

Lady Sinsear – Searing Censure

Každých 5 vteřin vyšle projektily všemi směry a pokud trefí hráče tak dostane silence na 6 vteřin a střední poškození.

lord evershade – baleful shadows

Po dosažení 66% a 33% se objeví addka která kouzlí Vengeful Wail který je potřeba přerušovat jinak udělí vysoké poškození a přerušuje kouzlení.

Baron duskhollow – hollow grasp

Pokaždé když hráč trefí barona a je blíž jak 25 yardů tak si ho baron přitáhne k sobě. Je možné že to bude užitečné jak s k němu dostat a nebo také utéct před Hand of Destruction.

Countess Gloomveil – Gloom veil

Má kolem sebe mrak přes který nejde na ni útočit. Jedině kdo má nějakou abilitu jak skočit k ní na platformu a jít na blízko na ni může zaútočit.

Blood Price

Vzhledem k tomu že neproběhlo testováni tak není jisté jak se s touto abilitou vypořádat. Bude doplněno.

Through the mirror

Bude doplněno až bude přesně jisté co to dělá.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *