Painsmith Raznal

Painsmith Raznal

Painsmith Raznal je šestým dalším bossem v raidu Sanctum of Domination.
– S bossem se bojuje na platformě připomínající šachovnici, je nutné se pokusit vyhnout veškerým pastím.
– Mezifáze na 70 % a 40 %, kde je třeba se vyhýbat (hledat safe spot)
– BL jakmile boss ukončí druhou mezifázi na 40%

Fáze 1

Tato fáze je rozdělena dvěma mezifázemi, a po každé mezifázi se ability, které boss používá trochu mění. (Stejná abilita fungující trochu jinak).
Cruciform Axe – Nad 70% HP bosse. Boss hazí sekeru na tanka (tank swap), tank na kterého letí sekera musí jít stranou, po zásahu sekerou se aktivují čtverečky v kolmých směrech (do pluska), tam kde tank stojí. Tank se snaží běžet co nejdál, jelikož čím je blíž raidu, tím je větší raid dmg.

Painsmit Raznal - sekera

Reverberating Hammer – Mezi 70 % a 40 % HP. Tentokrát boss hází kládívko, tato abilita funguje stejně jako Cruciform Axe, akorát patern aktivovaných čtverců se mění. Je nutno proběhnout předtím než dojde k úplně aktivaci.

Painsmit Raznal - kladivo
Painsmit Raznal - kladivo

Pokud vás aktivovaná past trefí dostanete dotku a o 200% zvýšený physical damage.
Dualblade Scythe – Pod 40 % HP, v tomto případě boss hazí kosou a dochází ke spojení obou předchozích spellů (co se pastí týká).

Spike Balls – Boss spawne řadu koulí na náhodné straně, které se postupně posouvají k druhé straně, je nutné jednu zničit a projít skrz. Pokud projdete přes kouli dostanete stun a dmg. 
TIP: jde na to použít blink/ night fae abilita apod. DH tank to nepřeskočí.

Shadowsteel Chains – Několik vyvolených členů vaší skupiny dostane kolem sebe “anticovid” řetězové kolečko, které dá dotku. Každý kdo se k těmto vyvoleným bude chtít přiblížit dostane knock a dmg.

Samotné ability nejsou tak hrozné, ale dochází k “overlapům”, které celý souboj komplikují.

Mezifáze

70 % a 40 % HP boss odejde z platformy a spustí se mezifáze.

Forge Weapon – Boss odejde na minutu pryč a na platformě se začnou objevovat bodce, aktivuje se jistá skupina čtverců, je nutné najít safespot a vyhnout se probodnutí. Aby to bylo zajímavější boss střílí projektily (kolečka na zemi) Cílem je všemu se vyhnout.

Black Flames (heal)– Po první mezifázi se na raidu začne stackovat dotka, která postupně stupňuje dmg, kterou raid dostává.

Zdroj

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *