O nás

Ahoj!
Vítejte na stránkách CZ/SK guildy Signum Laudis, jsme československá guilda sídlící na EU realmu Draenor. 
Guilda Signum Laudis byla založena v roce 2016, před začátkem datadisku World of Warcraft: Legion, partou přátel.

Signum Laudis

Historie:

Zakladatelé guildy Signum Laudis jsou Venda, Rell, Bron, Loya, Lluca a Foxik. Těchto šest lidí si rozdělilo funce Guild Mastra a Officerů. Někteří z této party již přestali hrát, jiní se vzdali funkcí, ale stále je můžete potkávat online a na raidech.

V polovině Legion expanze jsme se sloučili s další cz/sk guildou na našem realmu a to s guildou  Czechoslovakia. Od té doby jsme jediná aktivně raidující cz/sk guilda na realmu Draenor.

V roce 2018 se uskutečnil první guildovní sraz v kampu Rekreace Vysoké Pole.

V roce 2019 se uskutečnili další dva srazy jeden v Praze a druhý v Ostravě.

V roce 2020 jsme zahájili spolupráci s guildou Silver Legion, která sídlí na realmu Drak’thul.

Naše cíle:

Guilda Signum Laudis se zaměřuje především na PvE sekci hry World of Warcraft, a to na raidování a mythic keystone dungeony.

Raid:

Snažíme se všem členům, jenž o tom mají zájem zajistit minimálně achievment Ahead of the Curve. Tento achievment je za zabití posledního bosse v raidu na heroické úrovni. Tento cíl se nám daří plnit již od Legion expanze. 

Následně se snažíme progressovat mythic, dokud to je možné. Vzhledem k tomu, že Draenor není CZ/SK realm, tedy není zde tolik česky/slovensky mluvících hráčů jako na Drak’thulu, jsme tím trochu limitováni. Na mythic je potřeba dvacet lidí. Dvacet lidí, kteří znají svoji classu, mechaniky a jsou mentálně připraveni na progress.

M+ Dungeon:

Snažíme se všem členům, jenž o to mají zájem zajistit nabití weekly bedny na maximální úroveň, a splnit veškeré achievmenty, které jsou s mythic+ dungeony spojené.

Princip weekly bedny se bude v Shadowlandech měnit, nebude čistě jedna bedna. Mělo by to fungovat jako odměna za veškerou vaši aktivitu ve hře za týden.

Na konci Battle for Azeroth jsme byli schopni odejít na čas dungeony do +20.

Další hry:

V Signum Laudis vznikají přátelství a vztahy i mimo hru World of Warcraft. Na discordu, si můžete všimnout i ranků pro další hry – Dead by Daylight, CS:GO, Ark apod.

Signum Laudis krocan

Komentáře jsou uzavřeny.