Kontakty

Na této stránce naleznete veškeré kontakty, které by vám mohli přijít vhod, pokud chcete CZ/SK guildu Signum Laudis oslovit.

discord ikonka - kontakty

Discord je hlavní komunikační program guildy Signum Laudis.

raide io ikona

Na Raider.io najdete informace o našem progressu.

world of warcraft ikonka

Na WoW armory najdete další informace o této guildě.

Pokud nechcete využít kontakty na guild mastera/officera, tak se nebojte využít kontakty na advisory. A to nejen v případě, že byste se chtěli přidat k nám do guildy, ale i kdyby jste sháněli další informace o Signum Laudis, nebo o samotné hře World of Warcraft.

Pokud si napřed chcete něco o naší guildě zjistit tak zavítejte do sekce O nás, kde se můžete dozvědět i něco málo o historii této guildy. Nebo do sekce Raid, kde zase naleznete informace o našem aktuálním i historickém progressu raidů.

Guild Master - kontakty

Lluca
discord ikonka - kontakty

Mieko#2337

Officer - kontakty

Ogoxclaw
discord ikonka - kontakty

ogoxcz#3173

Poznámka: Pokud se rozhodnete kontaktovat LLucu, není nutné dále kontaktovat i Ogoxclawa, a opačně. Veškeré informace si mezi sebou předáváme.

Zároveň nesmutněte, pokud nás nezastihnete zrovna na těchto postavách, prostě nám napište na discord, a nějak se domluvíme.

Advisor - kontakty

ReËLL
discord ikonka - kontakty

Rell#9493

Nufak
discord ikonka - kontakty

 Thannis#8715

Celysar
discord ikonka - kontakty

Celys#5495

Chtěla bych zároveň upozornit, že veškerá guildovní komunikace probíhá především přes guildovní discord. Na něm také naleznete další informace. Proto i zde na webu je hned několik míst, které obsahují pozvánku.

Pokud se bojíte, že práci s tímto programem nezvládnete, tak zde na webu naleznete článek s návodem, jak vlastně discord zprovoznit. 

A hlavně většina problémů, jenž v guildě vznikají je chybou komunikace, proto od lidí vyžadujeme, aby komunikovali především pomocí mikrofonu.

Komentáře jsou uzavřeny.